Header Image

Послуги в період воєнного часу

Встановлення сирени сповіщення загрози на підприємстві.
Таким чином працівники підприємства можуть почути сигнал повітряної небезпеки в умовах підвищеної шумності підприємства.

Встановлення «розумних розеток», які дозволять запрограмувати час вмикання-вимикання електроприборів (бойлерів, електрообігрівачів, котлів, тощо).
Це дозволить значно зекономити електроенергію в умовах лімітованого електропостачання.

Встановлення датчиків вимірювання рівня чадного газу та задимлення, що особливо актуально в разі використання альтернативних засобів опалювання (печей, булер’янів, буржуйок, твердопаливних котлів, тощо).
Саме це може врятувати Ваше життя в разі підвищення рівня чадного газу в приміщенні або випадків загорання. Особливо в нічний час,коли відреагувати на це своєчасно майже неможливо.

Встановлення датчиків руху та інших приладів, дія яких спрямована на виявлення протиправного проникнення третіх осіб на територію підприємства або приватного житла.
Вбережіть себе і Ваше майно від злодіїв.

Встановлення камер відеоспостереження з метою запобігання будь-яких протиправних дій, в тому числі і замінування об’єктів.

Інші послуги, які можуть виконуватися за вашим персональним замовленням (локальна комп’ютерна мережа, встановлення джерела безперебійного живлення, тощо).

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в абонентському відділі за телефонами.

Спасибі за Ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.