Header Image

Рекомендації Magnus

News
28.09.2020

Налаштування операційних систем

Налаштування високошвидкісного підключення PPPoE на Windows XP Налаштування високошвидкісного підключення PPPoE на Windows Vista Налаштування високошвидкісного підключення PPPoE на Windows 7 Налаштування високошвидкісного підключення PPPoE на Windows 8 Налаштування високошвидкісного…..

News
28.09.2020

Налаштування роутерів

Налаштування роутера TP-LINK WR850N Налаштування роутера TP-LINK WR741ND   Налаштування роутера TP-LINK WR850N Підготовка до налаштування роутера: Ввімкніть роутер в мережу живлення. Підключіть кабель з під’їзду в роз’єм WAN (Internet)……

News
28.09.2020

Діагностика та усунення несправностей

  Розривається з’єднання. Що робити? Розриви з’єднання можливі по таким причинам: Шкідливе програмне забезпечення ініціює розрив з’єднання. Необхідно перевірити комп’ютер на наявність шкідливого програмного забезпечення та троянських програм ОНОВЛЕНОЮ системою…..

News
28.09.2020

Загальні дані

  Що таке швидкість Інтернету? Швидкість Інтернету або пропускна здатність Інтернет-каналу – це максимальна кількість даних, які можуть бути прийняті на персональний комп’ютер або передані з комп’ютера в мережу за…..

News
28.09.2020

Поширені запитання

  — Чи можу я підключити до Інтернет декілька комп’ютерів? Так, можете, використовуючи додаткові пристрої, що забезпечують можливість підключення до Інтернет одночасно декількох ПК. При цьому Вам необхідно буде налаштувати…..

НАШІ КЛІЄНТИ

Спасибі за Ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.