Поширені запитання
28.09.2020

 

— Чи можу я підключити до Інтернет декілька комп’ютерів?

Так, можете, використовуючи додаткові пристрої, що забезпечують можливість підключення до Інтернет одночасно декількох ПК. При цьому Вам необхідно буде налаштувати відповідні програмні установки. Робота програмних налаштувань доступу до мережі Інтернет всіх підключених ПК буде знаходитись у зоні відповідальності користувача або системного адміністратора, який здійснював підключення кількох ПК.
Важливо: При одночасній роботі в мережі Інтернет кількох ПК швидкість доступу до Інтернету буде дещо нижчою, ніж при підключенні одного ПК.

 

— У мене швидкість з’єднання висока, але деякі сайти завантажуються дуже повільно.

Швидкість завантаження залежить не тільки від швидкості Вашого з’єднання з точкою входу в мережу Інтернет, але і від параметрів сайту, на який Ви хочете увійти. Доступ до сайтів може бути обмеженим як з боку швидкості завантаження, так і збоку кількості одночасно підключених відвідувачів. На сайтах, які не страждають проблемою відсутності користувачів, а які, навпаки, страждають їх щільним потоком, часто виходять з ладу сервери через перевантаження каналів. Можливості серверів, які обробляють і передають інформацію, обмежені. Якщо причина в цьому, то це можна легко перевірити. Зайдіть на будь-який інший сайт і подивіться наскільки швидко він буде працювати. Якщо цей сайт працює швидко і добре, тоді проблема дійсно тільки з тим сайтом. Перейдіть до нього трохи пізніше. Проблема напевно буде усунена. Інтернет часто гальмує саме через це.

 

— Чому швидкість Інтернету не відповідає замовленій?

Зменшувати швидкість доступу до Інтернету можуть наступні показники:
1. Роутер. Якщо Ваш комп’ютер підключений не безпосередньо, а шляхом бездротового з’єднання.
2. Антивірус. Сучасні антивірусні програми, у межах своєї функціональності, не завжди можуть бути правильно налаштовані і це може знижувати швидкість доступу до Інтернету.
3. Торенти та eMule. При закачуванні будь-якого файлу також можуть служити, як перешкода для визначення заявленої провайдером швидкості.
Тому для більш точної перевірки швидкості:
1. Необхідно підключити 1 (один) комп’ютер напряму без Wi-Fi роутерів і будь-яких мережевих пристроїв.
2. Вимкнути антивірус.
3. Відключити торренти і eMule.
І навіть після цього швидкість може не дорівнювати 100 Мбіт/с, технічна межа складає 90-93 Мбіт/с.

 

— Через що швидкість Інтернету може знижуватися?

  • Несправне клієнтське обладнання. Збійне або застаріле мережеве обладнання (роутери, мережеві карти тощо) може стати причиною зниження швидкості Інтернету. Для вирішення цієї проблеми необхідно перевірити і замінити несправні пристрої.
  • Зараження комп’ютера шкідливим ПЗ. Віруси, троянські програми та інше шкідливе ПЗ, що потрапило на комп’ютер, може використовувати частину пропускної здатності каналу для своїх потреб. Для нейтралізації вірусів слід використовувати антивірусні програми.
  • Використання незахищеного бездротового з’єднання. Якщо для доступу до Мережі використовується Wi-Fi-з’єднання, незахищене паролем, до нього можуть підключитися сторонні особи. Щоб вирішити цю проблему, потрібно встановити пароль на підключення до бездротової точки доступу. Параметри бездротового з’єднання також безпосередньо залежать від розташування Вашого роутера в квартирі, від його технічних характеристик, а також від максимальної пропускної здатності Wi-Fi адаптера на Вашому комп’ютері.
  • Велика кількість паралельно працюючих програм. Одночасна робота Інтернет-месенджерів, менеджерів закачування, автоматичного оновлення операційної системи та інших програм може привести до підвищеного навантаження на процесор і зниженню швидкості Інтернет-з’єднання. В цьому випадку необхідно закрити зайві програми.
  • Перегружена КЕШ-пам’ять, Cookie, цю причину можна усунути в легкий для вас спосіб, а саме просто очистити КЕШ-пам’ять, Cookie у вашому Інтернет-браузері (Opera, Google Chrome тощо).

Спасибі за Ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.