Перевірка швидкості
28.09.2020

Вимір швидкості завантаження і відвантаження не вимагає, щоб яке-небудь програмне забезпечення було встановлене на вашому комп’ютері.
Перед тим як почати тестування швидкості Вам необхідно:
1. Перш за все, потрібно переконатися в тому, що у вашому ПК на даний момент немає вірусів. Запустіть Свій антивірус і дайте йому попрацювати. Якщо віруси знайдені — видаліть їх, якщо Ваш ПК чистий — переходьте до наступного кроку.
2. Вимкніть антивіруси, фаєрволи, торрент клієнти, і всі інші наявні на вашому ПК мережеві програми.
3. Натисніть правою кнопкою мишки на мережеве підключення «Стан» — це дасть Вам можливість перевірити мережеву активність. Якщо Ви бачите, що кількість прийнятих/відправлених пакетів стабільно — все в порядку. Якщо ж їх число постійно зростає — значить, все-таки на Вашому ПК працює вірус, або залишилася включеною якась мережева програма. В такому випадкутут показники тестування будуть не достовірними. Для прикладу, один з веб-сайтів, за допомогою якого можна перевірити швидкість знаходиться тут.
Як тільки буде виміряна швидкість завантаження (download), почнеться вимір швидкості відвантаження (upload) файлу. Як тільки тестування буде закінчено, Ви побачите результати. За визначенням виміряти «абсолютну швидкість Інтернету» не можливо. Звичайно, можливі вимірювання часу і швидкості доступу, рівня втрат пакетів, тощо, але подібні дані можуть мати лише відносний характер. Без урахування конкретних умов в певний момент часу, вони не можуть бути показником в цілому «якості Інтернету» та «швидкості доступу» як таких. Якщо, звичайно, значення цих величин не виявили проблем саме в мережі провайдера.

Спасибі за Ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.