Header Image

SMS-інформування

Компанія «Магнус» надає можливість включити додаткові послуги, доступні за допомогою SMS. Для того, щоб скористатися цими послугами, Вам необхідно провести додаткові налаштування в особистому кабінеті.

 

Налаштування номера мобільного телефону

Для налаштування номера мобільного телефону Вам необхідно увійти в особистий кабінет і вибрати вкладку «Мої особисті дані». На цій вкладці Ви побачите поле «Моб. телефон«. Значення цього поля буде, швидше за все, «Не вказаний» або, можливо, номер телефону буде неправильним.
Для того щоб ввести правильний номер телефону, необхідно натиснути на посилання «Змінити» поруч з номером і ввести у вікні свій номер.

 

Підтвердження номера мобільного телефону

Після того як Ви вказали номер свого телефону, необхідно його підтвердити. Для цього натисніть на лінк «Підтвердити», який з’явиться поруч з номером. Після цього на вказаний Вами номер буде відправлено SMS з кодом підтвердження. Отриманий код необхідно ввести у вікні. Після підтвердження телефону Вам будуть доступні додаткові послуги.

 

Оповіщення про зниження балансу

Якщо баланс Вашого рахунку 200.00 або більше гривень — автоматично включається послуга оповіщення про зниження балансу. Після того, як баланс рахунку стане менше 20.00 гривень, Ви отримаєте SMS з нагадуванням про поповнення балансу і з цього моменту послуга деактивується.
Послуга активується автоматично кожного разу, коли баланс Вашого рахунку стає більш 200.00 гривень.
Зверніть увагу — не дивлячись на те, що списання грошей з Вашого рахунку відбувається в 00:00, оповіщення Ви отримаєте після 08:00.

 

Отримання інформації про баланс

Ви можете в будь-який момент отримати інформацію про баланс Вашого рахунку. Для цього необхідно відправити SMS* з текстом «інфо» або «info» на будь-який з номерів:
097-226-6400
050-046-0460
063-472-2047
Інформація про баланс Вашого рахунку прийде протягом хвилини.

*Вартість відправки SMS уточнюйте у Вашого мобільного оператора. Компанія «Магнус» не знімає ніяких додаткових коштів ні з Вашого балансу, ні з балансу Вашого мобільного номера.

 

Вартість — всі перераховані послуги — безкоштовні.

Спасибі за Ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.