Загальні дані
28.09.2020

 

Що таке швидкість Інтернету?

Швидкість Інтернету або пропускна здатність Інтернет-каналу – це максимальна кількість даних, які можуть бути прийняті на персональний комп’ютер або передані з комп’ютера в мережу за одиницю часу. Швидкість найчастіше вимірюється в Мегабітах (Мбіт/с, Мб/с) або Кілобітах в секунду (Кбіт/с, Кб/с). При цьому, як правило, розмір файлів вказується в Кілобайтах, Мегабайтах і Гігабайтах. Так як 1 байт = 8 біт, відповідно на практиці це означає, що при швидкості Інтернету в 100Мбіт/с за одну секунду комп’ютер зможе прийняти або передати не більше 12,5 Мегабайт даних (100/8 = 12,5). Щоб завантажити фільм об’ємом 1,5 Гб (1536 Мб) знадобиться 2-4 хвилини. Варто відзначити, що вище викладені розрахунки наведені для ідеальних «лабораторних» умов вимірювання швидкості.

 

Що таке пінг?

Ping (пінг) — це процес, який дозволяє перевірити якість мережі і її швидкість до визначеного сервера. Найчастіше ping здійснюється за допомогою консолі (командного рядка), як в операційних системах Windows та ОС Linux. Також для пінгування є спеціальні програми. Варто відзначити зручність і якість цього способу перевірки локальної мережі та Інтернету, так як він досить простий і досить інформативний. Пінгування полягає в тому, що Ви з комп’ютера посилаєте деяку кількість пакетів даних на певний пристрій, як у локальній мережі, так і в Інтернеті. Завдяки такому обміну пакетів Ви зможете отримати інформацію щодо якості роботи підключення.
Якщо надіслані пакети не повертаються назад, то це означає, що є проблеми з підключенням. Пакети, які не повернулися — називаються «втрати». Чим більше втрачених пакетів, тим гірше. Якщо ж пакети втрачені в повному обсязі, то це означає або відсутність підключення до мережі, або недоступність пристрою до якого здійснювалося пінгування — все залежить від того, що саме Ви пінгували. Також важливим є і швидкість відгуку: чим вона нижча, тим якісніше зв’язок від вашого пристрою до того, який пінгуємо.

 

Чи гарантує Magnus заявлені швидкості?

Мережа Інтернет — це мережа з негарантованими швидкостями передачі даних. Тому жоден з провайдерів не може гарантувати стабільно високу швидкість до будь-якої частини Інтернету. Слід пам’ятати, що будь-який провайдер може гарантувати швидкість, яка ближче до обіцяної, як максимальну, тільки на ділянці телекомунікаційної мережі від обладнання абонента до точки включення цього абонента на своїй технічній площадці. Наша компанія вживає усі заходи, щоб у зоні її відповідальності забезпечити максимальну швидкість.

Спасибі за Ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.